Цела Македонија
                           
58782 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Moderno ureden stan vo centar

Се изнајмува модерно уреден трособен стан во центар, градски ѕид, кај...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

17 мај 10:41Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

Prodavam stan vo Cair

Shitet banes e renovume ne Cair rruga Vukovarska 15 , 86m2 dhe podrum...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 мај 12:52Промовирано

Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
Денес 16:48STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 16:48Se izdava Apartman

Se izdava Apartman za 2 osobi,kompletno opremen so privaten parking p...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:47Bekaton prodazba I montaza

Prodazba I montaza na bekaton plocki so prethodna podgotovka na teren...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 16:43ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нова луксузна гарсоњера во ...


240 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
12.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:39СЕ ПРОДАВААТ НИВИ

Се продаваат ниви погодни за секаква намена.Има разни квадратури.Цена...


1 €
или предлог цена
Денес 16:38PRODAVAME PRAZEN RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA 55M2

Prodavame prazen stan vo Kisela Voda 55m2. Stanot se naogja vo stara...


64.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:34ПРОДАВАМЕ СТАН ВО АЕРОДРОМ-МИЧУРИН 106М2

Продаваме стан во Аеродром-Мичурин 106м2 на 3 кат со лифт. шифра 930...


115.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:34PRODAVAME STAN 2 SPALNI REONSKI AERODROM POZADI TC LISA

Prodavame odlicen stan vo Reonski pozadi TC Lisa. Stanot ima 61m2, 2 ...


85.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:33PRODAVAME STAN 58M2 2 SPALNI N.LISICE KARSI RAMSTOR

SIFRA 1155P Prodavame stan vo Novo lisice na Bato. Stanot ima 58m2...


66.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:33ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ФФМ - 63М2

Се продава стан во Ново Лисиче карши ФФМ. Станот е со површина од 63м...


74.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:33ПРОДАВАМЕ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА 47М2 СО ЕДНА СПАЛНА

Продаваме стан во Кисела Вода 44м2 и тераса3м2 на високо приземје,нам...


62.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:33Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Аеродром kaj Тобако 2, поседув...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:32prodavam zemjodelsko zemjiste

prodavam zemjodelsko zemjiste vo jurumleri na mnogu solidna lokacija ...


29.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:27SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, KAJ CRVEN KRST - 51m2

SE PRODAVA DVOSOBEN RENOVIRAN STAN VO CENTAR, KAJ TUTUNSKI SO VKUPNA ...


94.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:26Se Izdava Kuka

Se izdava kuka na mnogu dobra lokacija, 6km od Centar vo naselba Bute...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:25Stan vo vo strog Centar do Ul. Makedonija 72m2 so 2 spalni

Се продава реновиран стан во Центар во Градски зид во близина на Собр...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:231-soben lux stan za podolg period vo idealen centar na Ohrid

LETO 2022! Se iznajmuva kompletno opremen, lux namesten 1-soben stan...


220 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:20izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


2 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:20СЕ ИЗДАВА 70М2, ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ во КИСЕЛА ВОДА

КОНТАКТ: 076 270 030 Во Кисела Вода во близина на последна 24ка во...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:17Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Центар!

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар во Гратски Зид кај Беко...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:13Апартман, соби,apartman sobi

Станот е нов и се наоѓа во населбата Езерски лозја веднаш до хотел Е...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:11Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:11Se prodava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja vo Kisela Voda vo blizina na ekonomskoto ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 16:11ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош 4 во Ант...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:11Se izdava moderno namesten stan vo Deba Maalo do Broz kafe

Stanot se izdava za podolg period, mnogu ubav stan so edna spalna sob...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:09Се изнајмува

Се изнајмува 3-собен, многу функционален стан во Скопје, Карпош 3, н...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:09DUKJAN VO NOVA ZGRADA VO STRIOG CENTAR -EKSTRA LOKACIJA

Prodavam nov dukjan vo mal ring na MNOGU PROMETNA ulica. Objektot e l...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 16:08PRODAVAM NAMESTEN 2 SOBEN 62m2 STAN VO AERODROM DO KAPITOL

PRODAVAM NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO AERODROM DO KAPITOL, 62 m2, potpoln...


84.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:04Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:02Plac na teferic K.Voda

Ubav plac za izgradba na semejna kukja, od 971m2, Vo naselba Pripor,m...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:01Хитно ,вселива куќа

Хитно се продава веднаш вселива куќа ,со голем и уреден двор, на добр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 16:00Se izdava stan , apartman prva linija do ezero

Se izdava stan , apartman prva linija do ezero na ul.Kuzman Josifoski...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:56СЕ ПРОДАВА КУЌА 48 М2 ПОМ.ОБЈЕКТ 20 М2 И ДВОР 130 М2

СЕ ПРОДАВА ПРИЗЕМНА КУЌА ОД 48 М2 СО ПОМОШЕН ОБЈКЕТ ОД 20 М2 И ДВОРНО...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:55ПРОДАЖБА НА НОВИ ТРОСОБНИ СТАНОВИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ТРОСОБНИ СТАНОВИ ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД. СТАНОВИ...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:54Се продава нов стан 101 м2 кај Железничка

Се продава нов четворособен стан кај Железничка станица во објектот н...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:54Se iznajmuva stan vo Aerodrom na glavna ulica prizemje

Stanot e na ul. 23 Oktomvri poranesna Vladimir Komarov, na sama glavn...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 15:54Плац во близина на Костал/Емо

Плацот е лоциран после фабриката Костал, со директен пристап на магис...


18 €
или предлог цена
Денес 15:51Прод. М А Г А Ц И Н - Р А Б О Т И ЛН И Ц А

ПРОДАВАМ МАГАЦИН 6м ШИРОК И 20м ДОЛГ МАГАЦИН И ДВОР 102 М2 ...


16.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 15:50Куќа на 8 ми Март

Се Продава куќа на 8-ми Март, во близина на Винарската Визба... Куќат...


133.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:50Страна 1 од 1470

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам