AVTO CONNECT


Mercedes E 220 CDI 195 KS Autom.2017

Voziloto e vo odlicna sostojba . MAXIMALEN STEPEN NA OPREMA. SERVIS...

34.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Audi A3 1.6 TDI 110 KS 6 Brz.Full 2015

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

13.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Skoda Octavia 1.6 TDI 105 KS Autom.2013

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

5.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Renault Megane 1.5 DCI 110 KS MAX fULL 2017

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 62.000 km so servisna knis...

12.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Citroen C 5 2.0 HDI 140 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 236.000 km i e so kompletn...

5.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Touran 1.9 TDI 105 KS Autom.Full 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 192.000 km i e so kompletn...

4.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

BMW 118 D 143 KS Full Redizajn 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Renault Grand Scenic 1.5 DCI 110 KS 7 Sedista 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

6.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 03/04

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

3.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Polo 1.2 TDI 75 KS Full 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

6.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Audi A3 2.0 TDI 140 KS 6 Brzini Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

8.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Ford Transit 2.0 TDCI 101 KS 1+8 Full

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...

2.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Nissan X-Trail 2.2 DCI 136 KS 4X4 Full 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

4.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Polo 1.4 TDI Full 2005

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba so pominati 202.000 km i e so komp...

3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 1.9 TDI 90 KS Full 2005

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...

4.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2004

Voziloto e od PRV sopstvenik i ima pominato samo 154.000 km. ima kom...

3.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Ford Fiesta 1.3 i 60 KS Full 2006

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba so pominati 172.000 km i e so komp...

2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mitsubishi Colt 1.5 DCI 95 KS Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes CLA 200 CDI Automatic 2013

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 146.000 km i e so kompletn...

21.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Seat Toledo 1.9 TDI 105 KS fULL 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Fiat Grande Punto 1.3 m-jet Full 2009

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...

3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Seat Leon 1.9 TDI 105 KS Full 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 182.000 km i e so kompletn...

4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Citroen C1 1.0 I Full 2006

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 115.000 km i e so kompletn...

3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Audi A5 S-Line 3.0 TDI Quatro 240 ks Full 2009

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA I E SO KOMPLETNA OPREMA: -KLIMATRON...

14.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Seat Ibiza 1.2 i so TNG fULL 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 151.000 km i e so kompletn...

4.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes E 220 D fULL 1995

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...

1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 1.9 TDI 101 KS Full 2005

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

3.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes C 220 CDI Avangarde 170 KS 2012

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so realna kilometraza so servisna ...

13.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 6 2.0 TDI 140 KS 6 Brzini Full 2012

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominato 234.000 km i e so maximale...

7.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes A 160 CDI 82 KS Full 2006

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

3.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Astra 1.3 CDTI EKO FLEX 6 Brzini 2011

Voziloto e vo odlicna sostjba so pominati 170.000 km i e so kompletna...

6.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Fiat Doblo 1.3 m-jet Maxi fULL 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 130.000 km (realni) i e so...

5.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Fiat Ducato 2.2 m-jet 101 ks 8m3 2007

Voziloto e vo mnogu dobra sotojba i ima pominato 192.000 km. Od opre...

6.550 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Fiat Ducato 2.3 m-jet 130 ks 13m3 2017

Voziloto e od PRV sopstvenik so pominati 70.000 km i e so kompletna o...

15.800 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Audi A3 1.9 TDI 105 KS Full 2008

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

6.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Touran 1.9 TDI 105 KS 6 Brz.7 Sedista

Voziloto e vo odlicna sostojba so realno pominati 243.000 km i e so k...

5.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Ford Transit 2.4 TDI 140 KS 4X4 8+1 2011

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...

14.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Seat Exeo 2.0 TDI 170 KS 6 Brzini Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

7.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Mercedes E350 CDI 4 Matic Autom 2010

Voziloto e vo perfektna sostojba so pominati 280.000 km i e so komple...

15.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Golf 1.9 TDI 105 KS fULL 2006

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...

4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

AVTO CONNECT

Телефон: 070263614

Град: Тетово

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AVTO CONNECT


Тетово

www.reklama5.mk/AvtoConnect

070263614

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам