AVTO CAJKA


Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

Се продава Fiat Freemont 2.0 MultiJet 170кс AWD Автоматик 2013 год, ...

13.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Touran 1.6 TDi

Се продава VW Touran 1.6 TDi 115кс 2016 год со 7 седишта, со поминато...

14.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW GOLF 7 1.6 TDi

Се продава VW GOLF 7 1.6 TDi 105кс 5 брзини HighLine 2014 год со пом...

12.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Hyundai i10 1.2

Се продава Hyundai i10 1.2 78 кс 2009 год со поминати 73.000 километр...

3.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

VW Touran 1.9 TDi

Се продава VW Touran 1.9 TDi 101ks 6 брзин 2004год со 7 седишта. од...

4.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Peugeot 307 SW 2.0 HDi

Се продава Peugeot 307 SW 2.0 HDi 110кс 2002год со 7 седишта со помин...

2.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Land Rover Discovery 4

Се продава Land Rover Discovery 4 2012 год 3.0 TDV6 210ks 4x4 со авт...

21.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Hyundai Matrix 1.6 TNG

Се продава Hyundai Matrix 1.6 TNG 2002 година , прв сопственик, редов...

3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

AVTO CAJKA

Телефон: 070 256 090

Адреса: Маршал Тито бб. Тетово

Град: Тетово

Веб страна: www.avtocajka.com.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/avtocajka/

Продажба и сервис на нови и половни возила, овластен дистрибутер за нови возила од гамата на Peugeot Hyundai Ford Toyota Honda Suzuki

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AVTO CAJKA

Маршал Тито бб. Тетово
1200

Тетово
www.avtocajka.com.mk

www.reklama5.mk/avtocajka

070 256 090

www.avtocajka.com.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам