1 / 6
Set - Alatki za ostranuvanje na vnatresnost na avtomobil
499 МКД
12.09.2022 13:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚘 Сет алатки за остранување на внатрешните делови на вашиот автомобил. Во сетот се сите потребни алатки за ефикасно и безбедно остранување на комплексните делови од внатрешноста на автомобилот.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Alatki za izvlekuvanje na sitni delovi

799 МКД

Profesionalen alat za izvlekuvanje karoseriski vdlabnatini

1499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам