1 / 4
Steker so 4 dodatni stekeri
150 МКД
07.01.2023 12:44

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Штекер со 4 додатни штекери. Посебен дизајн, стабилен и безбеден во ѕид, исто така го опфаќа совршено основниот штекер. Полнење за вашиот мобилен телефон, дигитален уред, mp3, итн.

⤵️ Карактеристики за производот:

✔️ Материјал: ABS
✔️ Боја: бела.
✔️ Стандарден приклучок.
✔️ Моќност: 1000W.
✔️ Номинална напон: 110-240V.
✔️ Номинална струја: 16А.
✔️ Добра изработка и добри перформанси.
✔️ Издржлив во употреба.
✔️ Идеално за ресторани, хотели, домашна и канцелариска употреба.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Aparatce za Sluh

599 МКД

Digitalen polnac na Baterii

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам