1 / 5
Stegac za Gluzd
299 МКД
14.09.2022 10:17

Охрид / Охрид

🦶 Стегачот направен од неопрена со највисок степен на затворена ќелија, покриена со најлон за истегнување од двете страни за ваша удобност. Неопрена е крајниот материјал за компресија и задржување на топлина што помага во подобрување на циркулацијата на крвта.
Оваа комбинација обезбедува терапевтски третман на болка во мускулите и зглобовите или повреда.

⤵️ Карактеристики за производот:

☑️ Мулти-насочена компресија
☑️ Специјален дизајн
☑️ Дополнителна должина за повеќе заштитно подрачје
☑️ Боја: црна

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Stegac za noze

400 МКД

Stegac za Gluzd

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам