1 / 4
PLASTICNI POILKI NIPLI ZA SEKAKVI PTICI
35 МКД
Цената е фиксна
22.09.2022 14:48

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

-PRODAVAM PLASTICNI POILKI ZA VODA ZA SEKAKOV VID NA PRICI LESNO I BRZO SE MONTIRAT NS PLASTICNO CREVO CEVKA KOFA ILI KAPACE OD SISE.PRAKAME PO KARGO SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

TERMOMETAR ANALOGEN ZA PECKI ILI PECENA HRANA DO 300C

1500 МКД

TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI IDRUGI UREDI

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам