1 / 4
led diodi rgb 5m
499 МКД
22.03.2022 16:36

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, самолеплива е, водотпорна и обложена со силикон од предната страна.
Во пакетот добивате адаптер, трафо и далечинско. Свети во повеќе бои, црвена, зелена, сина, како и повеќе комбинации, а се регулира и јачина на светло.
� АКЦИСКА ЦЕНА � 499ден � 499ден
-праќаме по карго
-тел 076-666-533

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

led diodi rgb 5m

499 МКД

led reflektori 20w 30w 50w 100w

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам