1 / 4
Profesionalni spojki - iglicki
750 МКД
04.03.2023 10:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Професионални спојки - иглички. Идеално за сите ваши потреби за заклучување. Дизајнот и цврстината на спојките овозможува квалитетно и долготрајно користење.

✔️ Комплетот се состои од 555 парчиња.
✔️ 6 различни големини и видови.
✔️ Материјал: метал.
✔️ Пластична кутија за уредно и лесно чување и идентификација за брз пристап.
✔️ Употребливи за индустрија, машини, алати и сл.
✔️ 100% нов и висок квалитет.
Сетот содржи:
• 1,58 х 25,4 -150 парчиња
• 2,38 х 25,4 -150 парчиња
• 2,38 х 38,1 -100 парчиња
• 3,17 х 31,7 - 75 парчиња
• 3,17 х 50,8 - 50 парчиња
• 3,96 х 63,5 - 30 парчиња

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Sestoagolni alatki za odstranuvanje na zavrtki

299 МКД

Constant - Digitalen kantar za vaganje bagaz

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам