1 / 4
Profesionalen alat za izvlekuvanje karoseriski vdlabnatini
1.499 МКД
13.11.2022 13:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 Ново

🚗 Професионален Алат за извлекување на каросериски вдлабнатини на вашиот автомобил. Изработен од висококвалитетен легиран материјал. Дното е изработено од нелизгачка гумена подлога која го штити автомобилот при работа. Едноставен за употреба без да ја оштети бојата на автомобилот.
✅ Прецизно извлекување на мали вдлабнатини.
✅ Нема да ја оштети обоената површина.
✅ 18 различни по големина додатоци.
✅ Лепак стикови: 2x.
✅ Големина на производот: 18 x 13 см.
✅ Прилагодливо растојание при извлекување.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Mehanicki merac na pritisok

299 МКД

Pumpa za izvlekuvanje

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам