1 / 7
ИМПЕРИЈА – Плац на продажба
23 €
15.05.2023 21:43

Охрид / Охрид

Квадратура:

3600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац - нива со вкупна површина 3600м².Нивата е со лозов насад дел лешници и ореви и дел жито.До плацот има трасиран пат.
Се наоѓа во с.Оровник под главниот пат.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац 1250м²

100 €

ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам