1 / 5
Aparatce za Sluh
599 МКД
27.11.2022 14:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетни апаратчиња за лица со оштетен слух.

☑ Врска за ушна кука и школка.
☑ Удобно прилагодување, може да се подесува нивото на звук.
☑ Опсег на фреквенција: 300-4500 Hz.
☑ Вклучени 2 батерии 1.5v.
☑ 500 часа ефективна работа.
☑ Должина на школка: 4cм.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost

499 МКД

Alarmen sistem so PIN

799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам