1 / 4
Inverter-invertor od 12V na 220v 1000w
3.200 МКД
23.05.2022 11:26

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov inverter so moknost 1000w. Se vklucuva na akumulator od avtomobil 12v. Izlezen napon: 220-230V 50HZ.
Univerzalen priklucok za 220v i USB izlez 5v DC.
Ima zastita od: kratok spoj, visok i nizok napon, preoptovaruvanje, pregrevanje.
prajcame po kargo niz cela mk
tel za kontakt:076-666-533

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

solaren reflektor

700 МКД

reflektor led solaren

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам