1 / 3
NOVI mali trkalca za Shark Navigator NV350 NV350SL
390 МКД
Цената е фиксна
05.12.2021 15:56

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Мали тркалца (предни) за Шарк Навигатор модел NV350.
Цената е за пар НОВИ тркалца сосе осовини.

Исто така можи да набавите и:
- Основни филтри сет (филц+сунгер), цена 750,00 денари
- Хепа филтер, цена 890,00 денари
- Погонски каиш за моторизирана четка, цена 690,00 денари
- Заменска четка за моторизирана четка, цена 1.490,00 денари
- Мали тркалца за шепа, цена 390,00 денари

Попуст за комбинирани нарачки:
* Сите филтри за 1.470,00 денари
* Каиш+основни филтри за 1.290,00 денари
* Каиш+хепа филтер за 1.420,00 денари
* Сите филтри+каиш за 2.090,00 денари

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам