1 / 2
Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух
3.200 МКД
09.09.2022 12:43

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух
Со помош на овој апарат ќе готвите на здрав начин. Ќе Ви овозможи да го замените врелото масло со топол воздух и да го задржите вкусот на храната.
Овој апарат за готвење со топол воздух доаѓа со целосно прилагодлива контрола на температура и тајмер што се движи од 0-60 минути.
Апаратот за готвење со топол воздух е идеален начин за намалување на маснотиите во вашите оброци. Овој апарат има голема циркулација на воздухот што значи дека храната се готви рамномерно, додека се намалуваат до 80% од маснотии во споредба со традиционалната подготовка.

Моќност 1800W
Капацитет 8L
-праќаме по карго

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

reflektor led so senzor na dvizejne 20w

650 МКД

bluetooth slusalki p47

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам