1 / 4
Set 3 sisinja za patuvanje
150 МКД
12.09.2022 01:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплет 3 шишенца за течност за складирање уредно спаковани. Изработени од висококвалитетна проѕирна пластика, без BPA, издржливи, се полни и повеќекратно. Шишиња можете да ги користите кога патувате на дестинации.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Hurricane Spin Scrubber - Cetka za cistenje

999 МКД

Set zastitni podlogi

199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам