1 / 1
СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА НА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ
50 €
17.11.2022 13:28

Битола / Битола

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ,2500М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА НА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ ВО БЛИЗИНА НА РЕСТОРАН,, ГРАНД ПРЕМИЕР'', СО МОЖНОСТ ЗА ГРАДБА НА ОБЈЕКТ ЗА ПОВЕЌЕ ДЕЈНОСТИ. ДО САМАТА ПАРЦЕЛА ИМА ПРИКЛУЧОЦИ ЗА СТРУЈА И ВОДА.

Цена:50 евра/М2

ДЕТАЛИ ЗА ПАРЦЕЛАТА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 %
ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА

ЗАКАЖЕТЕ ТЕРМИН
075 211 211
075 211 211
ПЛАН Б секогаш има решение

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

МЕСТО, ПЛАЦ,НИЖОПОЛЕ ВО БЛИЗИНА НА ВАСКО ВАСИЛЕВ

25 €

ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам