1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД С.БРУСНИК
5 €
21.11.2022 12:26

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД СЕЛО БРУСНИК(МЕСТО ВИКАНО ВРЕДЕШКА),СО КВАДРАТУРА ОД 2000 м2.

ЦЕНА:5 ЕВРА м2


ДЕТАЛИ ЗА ПАРЦЕЛАТА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 %
ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА

ЗАКАЖЕТЕ ТЕРМИН
075 211 211
075 211 211
ПЛАН Б секогаш има решение

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

АТРАКТИВНО ЗЕМЈИШТЕ НИЖОПОЛЕ

21 €

PARCELA GORNO ORIZARI

28 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам