1 / 1
СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ДИХОВО
12 €
26.02.2023 15:54

Битола / Битола

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ДИХОВО СО ПОВРШИНА ОД 1300 М2, СО ПОСТАВЕНИ ТЕМЕЛИ ЗА КУЌА ИЛИ ВИКЕНДИЦА НА ТИВКО И СОНЧЕВО МЕСТО.

ЦЕНА 12 ЕВРА/М2

ДЕТАЛИ ЗА НЕДВИЖНОСТА И ТОЧНАТА ЛОКАЦИЈА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 % ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА

ЗАКАЖЕТЕ ТЕРМИН
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

4 €

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД С.БРУСНИК

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам