1 / 12
BENC KLUPA ZA RAMO STOMAK GRB VO 5 NIVOA SAMO VO BIDIFIT
9.990 МКД
07.06.2022 12:39

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/

NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2

UNIVERZALNA KLUPA ZA STOMAK GRB GRADI RAMO SO 5 NIVOA

kLUPATA IMA PROFESIONALNI DEBELI PROFILI I NE E AMATERSKA
1 GODINA GARANCIJA

BIDIFIT!!teg
tegovi

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Се продава од:

BidiFit Prodavnica
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам