1 / 3
Motor za camec Jonson 40ks
11 €
Цената не е фиксна
30.09.2020 08:26

Гази Баба / Скопје

Prodavam motor za camec vanbrodski Johanson super sea horse od 40Ks motorot ne e upotrebuvan od 1998 godina a prd tova e donesen od Svajcaria kade e upotrebuvan na ezero sto znaci nemal kontakt so solena voda ,jas go nemam koristeno istiot e konzerviran so ulje e e na stativ .So nego odat i komandite i rezervarot .Motorot e mnogu socuvan i e kako nov . Mozna e zamena . kontakt telefon: 071223556

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

blazevski
Потврден огласувач
071223556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам