1 / 10
KAMENJA ZA BRUSENJE
1 €
13.08.2022 18:21

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat kamenja za brusenje imam vo naj razlicni golemini moze i vo golemi kolicini .
Dimenzii
1.f175mm otvor f50mm d15mm bel cena 300den
2.f300mm otvor f75mm d40mm crn cena 900den
3.f300mm konusen otvor 125 d20mm bel cena 800 den
4.f350mm otvor f125mm d40mm zelen cena 1000den
5.f350mm otvor f125mm d60mm zelen cena 1200 den
6.f350mm otvor f125mm d60mm bel cena 1200 den
7.f350mm otvor 125mm d100mm bel cena 1800 den
8.f600mm otvor 300mm d60mm crven cena 4200 den
9.f600mm otvor 300mm d100mm crn cena 5000 den
10.f700mm otvor 300mm d50mm bel cena 6000 den
Prakjam i po kargo
Za povekje informacii 075496131
075496131
075496131
075496131

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075496131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам