1 / 3
lim
10 €
29.07.2022 13:55

Пробиштип

Се продава парче лим со дебелина од 3 милиметри, должина 9 метри, ширина 2 метра, цена за квадрат 10 евра.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава / Можна е замена од:

ilco
Потврден огласувач
077749314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам