1 / 9
palici za tapani
1 МКД
Цената е фиксна
29.09.2022 09:56

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

prodavam palici za tapani FABRICKI
Tarabuki,piski,gitari,zici,kaisi,trzalki-perca.
tel:078/371-051 aleksandar

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078371051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам