Logo

Priklucna oprema za motofrezi i motokultivatori

Број на оглас: 1423374 | Објавен на: 13.10.2019, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Само во Агриа Центар дооел Штип - најголем избор на дополнителна опрема за мотофрези и мотокултиватори!
Предлагаме:
- Тегови,
- Различни димензии на метални тркала,
- Ротор - загрлувач,
- Влечни култиватори,
- Различни видови на плугови за орање,
- Различни видови на плугови за браздење (со и без можност за регулирање на широчина),
- Плугови за вадење на компири,
- Бочни дискови со и без ребра,
- Полуосовини,
- Проширувачи за метални тркала,
- Адаптери за приклучување,
- Косачки,
- Ножеви за фрези,
- Приколки,
- Внатрешни и надворешни гуми,
- Гумени тркала и др.

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar

Огласи од: АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)

АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)

ул. Карл Маркс, бр.22, 2000 Штип
Штип

Станете Премиум член

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)

Потврден огласувач