1 / 2
Крем со екстракт од црн гавез - 250мл
470 МКД
Цената е фиксна
28.02.2022 16:05

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

За да се движите со задоволство!
Активни состојки: екстракт од корен на црн гавез (Symphytum Officinale Root Extract), масло од розмарин, глицерин.
Дејство: ектрактот од корен од црн гавез има силно дејство при болки во зглобови од различно потекло: хронични и дегенеративни заболувања, трауми, артритис, ревматизам, гихт и сл. Содржи алантоин којшто ги забрзува регенеративните процеси и помата за побрзо зарастување на раните. Погоден е за проблеми со локомоторниот систем. Помага при болки со мускулите и коските. Розмаринот со своето антивоспалително дејство го надополнува неговото дејство, и ги смирува
заморените и отечени нозе.
Код: 51207
Цена: 470 ден.

Контакт: 075 522 181, 078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам