1 / 6
Vrsime sekakvi vidovi na iskopi so skip,i prevoz na Pesok
1 €
09.06.2022 10:29

Гази Баба / Скопје

Vrsime sekakvi vidovi na iskopi so Skip...Ramnenje na dvorovi, placevi, cistenje i poramnuvanje, , Rushenje na garazi, baraki i drugi objekti. Kopanje na jami, bazeni, Kopanje na Kanali **PO NAJPOVOLNI CENI VO SKOPJE **

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Архитектура

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
071838747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам