1 / 2
KAMERI,MINI KAMERA,alarm ,spy, kamera,spionska
99 МКД
18.09.2022 14:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Мини камера со долга леќа, идеална за криење.
Камерата има голема батерија 3800мах и може самостално да снима 15 часа активно.Ако се приклучи на полнач може неограничено да снима .Има опција да се активира само на движење со што се зголемува времето во кое камерата ефективно снима.
Се активира со далинско и има повеќе опции на работење.
Imame I na WI-FI koja ja pratite preku mobilen ili kompjuter.
Шпионската камера се продава .
Имаме и камера која се издава на одреден временски период.
Идеална алатка да си го заштитите вашиот бизнис,вашиот имот,вашиот приватен живот.
Imame I mnogu drugi spiunski mini kameri
proverete na www.telefon-spy.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

zarko
Потврден огласувач
078454711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам