1 / 4
Camec 5.20 so motor 65 ks i prikolica
5.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2022 08:24

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam camec: TulioAbbate, dolzina 5.1m, sirina 1.9m so 4 nezavisni + 1 centralna vakumirana komora, za sedenje 8 luge,
so motor Jonson 65ks, dvotakten motor, pali na kluc, volan, komandi, osvetluvanje za nokno vozenje, tenda za sonce, rolbar zastita, skala za vo voda, original cirada, Stranski dokumenti. Original prikolica na Mk tablici, pumpa za voda, jazinja, sidra.......... javete se, ce se dogovorime!!

kontakt: 070 454 999

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Dimov
Потврден огласувач
070454999 ili Viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам