1 / 5
Зимзелена жива ограда, Прунус (Prunus laurocerasus)
150 МКД
07.12.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Контејнерски садници (во саксија) Prunus laurocerasus.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
075224505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам