1 / 4
platforma,digalka,korpa,kran za lugje
10.000 €
22.05.2022 12:07

Гостивар / Гостивар

Se iznajmuva makaza lift jlg 40rtd d
Cena za naem 50 evra dnevno.
Imame nash transport po dogovor.
Rabotna visina 14m.dizel se upravuva so dzojstik od korpa
Se prodava po cena od 10.000 evro +ddv
Ime poveke

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам