1 / 1
Iznajmuvam barski masi (konjopoi)
По Договор
01.02.2023 12:09

Карпош / Скопје

Iznajmuvam barski masi (konjopoi) so beli carsafi (ili bez niv). So prevoz 500 den. od masa do Vasa lokacija vo Skopje i okolina.
Dimenzii na barska masa 80X115 i masa za postavuvanje na hrana 75X185.
Tenda-3X3m.

Tel:072/204 350

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Соња
Потврден огласувач
072204350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам