1 / 2
Prodavam buzuki so gitarski vrat 800 e
500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.12.2022 07:06

Прилеп / Прилеп

Super instrument.mozi zamena.ima i kufer imagnet za buzuki prodigy koj kosta 120e
Tel. 076905264

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава / Можна е замена од:

-----
Потврден огласувач
077761768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам