1 / 12
ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ
1 МКД
Цената не е фиксна
28.09.2022 08:54

Скопје Центар / Скопје

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕЛИ НА ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ,ПОТРЕБНО САМО ДА ГО КАЖЕТЕ БРПЈОТ НА МОДЕЛОТ,ДИМЕНЗИИТЕ И БОЈАТА,И НИЕ КЕ ВИ ИЗРАБОТИМЕ КРЕВЕТ ПО ВАША ЖЕЛБА

ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА СТРАНА НА facebook:
Feniko Milco ИЛИ НАШАТА ВЕБ СТРАНА
http://feniko2000.mk ili samo feniko2000.mk
НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА КЕ НАЈДЕТЕ ПОГОЛЕМ ИЗБОР НА КРЕВЕТИ,
ВИ БЛАГОДАРИМЕ НА ДОВЕРБАТА

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

ФЕНИКО 2000 - Милчо
Потврден огласувач
078/236990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам