1 / 8
Dozer dozeri dozerka dozerki дозер дозери
150 €
Цената е фиксна
28.11.2022 19:56

Прилеп / Прилеп

Ispravni dozeri za tecnost do 150ml.
Imaat regulacija za kolicina a so frekfenten regulator i brzinata na doziranje. Moze da raboti neprekinato

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Kolektori za rotori kolektor za vinkler vinklovanje

2 €

Pumpa pumpi пумпа пумпи

4000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам