1 / 4
GARNITURA
1.500 МКД
30.10.2022 23:46

Карпош / Скопје

Prodavam garnitura, trosed, dvosed, fotelja. Trosedot i dvosedot se spustaat, dusecite za spienje ne se koristeni.

NFORMACII NA OVOJ BROJ: 077 587610

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
077587610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам