1 / 8
OBERTON DYNACORD EV - ZEC NOVO !!!
1 МКД
29.11.2021 20:54

Скопје Центар / Скопје

Prodazba na novi komponenti koi se pod golemiot brend Elektro Voice - Dynacord .
Zastapnik za Oberton

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

KUPIsega
Потврден огласувач
078227487
Испрати Е-маил до огласувачот

MEGAFONI za MITINZI vo ZEC

1 МКД

MREZI ZASTITNI ZA ZVUCNICI BASOVI METALNI

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам