1 / 2
OTKUP NA MOBILNI TELEFONI
499 €
Цената не е фиксна
09.03.2023 20:05

Аеродром / Скопје

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI SAMSUNG IPHONE MOZE I SO PUKNATI STAKLA OD POJAKITE MODELI ILI IPHONI I IPADI ZAKLUCENI SO IKLOUD ILI SKRSENI STAKLA EKRANI

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078445663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам