1 / 12
NOVI PLANINARSKI KONDURI
1.200 МКД
06.04.2022 13:18

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VISOKI TOPLI I MODERNI ZIMSKI KONDURI
***** C O N T E Y N E R *****
***** KONDURITE SE TOP *****
Golemini od 36 do 44
Moze da se ispratat po Kargo Ekspres.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Gerber
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам