1 / 3
Formatiranje, Instalacija na OS na PC i Laptop
1 €
08.06.2022 22:54

Скопје Центар / Скопје

Вршиме форматирање на ПЦ, лаптоп инсталација на секаков вид на софтвер, видео игри, програми, чистење од вируси и шпиунски програми.
Чистење на вашиот лаптоп и менување термо паста.
Одклучување на заклучен Windows (разбивање на шифра)
Бришење на вируси, чистење на системот.
Враќање на избришани податоци од HDD
Сетирање на рутери

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078398825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам