1 / 2
Зимзелени ситни грмушки
300 МКД
Цената не е фиксна
07.12.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Зимзелени мали грмушки од видот Euonymus japonicus 'Microphyllus variegatus' во 17см саксија.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
075224505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам