1 / 12
IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI
1 €
29.09.2022 09:59

Кисела Вода / Скопје

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET.
IZRABOTKA NA METALNI SPALNI KREVETI KOMBINACIJA SO IVERICA.
BOJA PO ZELBA.
070. 552. 109

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Zlatko Atanasovski
Потврден огласувач
070552109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам