1 / 3
Niva
15.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 04:53

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krklino

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
070370557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам