1 / 7
Betonska galanterija, cesmi, korita, mramori, vazni ,fontani
По Договор
29.06.2022 13:31

Прилеп / Прилеп

Proizvodstvo i prodazba na ukrasni dekorativni betonski korita , cesmi , mramori ,vazni , zardinjeri, fontani , skari so vrven kvalitet.....Prodazba na golemo i malo....
Kontakt i poracki na mob tel 070/434-034
Facebook | mojdvor
www.mojdvor.com

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Beni
Потврден огласувач
072240027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам