Logo

PRIKOLKA ZA MOTOKULTIVATOR,ПРИКОЛКА

Број на оглас: 2433716 | Објавен на: 23.08.2019, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


ВО АГРОТЕХНИКА ИСТОК-ШТИП МОЖЕТЕ ДА ДОБИЕТЕ ПРИКОЛКИ ЗА МОТОКУЛТИВАТОР./
Приколките за мотофрези и мотокултиватори се димензии - 125х80x30 cm. Општа должина на приколката е 265 cm, а носивост му е - 600 kg. Нов тип приколка со гуми 4x12 и кочници со педало.повеќеинформации на телефон 071-367-690.077-823-092

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  AGROTEHNIKA - ISTOK

Потврден огласувач