1 / 5
Gramofoni vo www.zec.mk najgolem izbor
3.999 МКД
Цената е фиксна
29.10.2022 08:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Najgolem izbor na geamofoni vo Makedonija ...veke od 3999 denari...
Raspolagame i so golem izbor na gramofoski glavi i igli

http://zec.mk/?product_cat=1-4-5-%25d0%25b3%25d1%2580%25d0%25b0%25d0%25bc%25d0%25be%25d1%2584%25d0%25be%25d0%25bd&post_type=product&s=


http://zec.mk/?product_cat=1-4-5-1-%25d0%25b5%25d0%25ba%25d1%2581%25d0%25ba%25d0%25bb%25d1%2583%25d0%25b7%25d0%25b8%25d0%25b2%25d0%25bd%25d0%25b8-%25d0%25b3%25d1%2580%25d0%25b0%25d0%25bc%25d0%25be%25d1%2584%25d0%25be%25d0%25bd%25d0%25b8&post_type=product&s=

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Се продава од: Претпријатие

KUPIsega
Потврден огласувач
078227487
Испрати Е-маил до огласувачот

LENCO vrvni Svajcarski gramofoni so nad 70 godini tradicija

1 МКД

Gramofon IBIZA lp-300

7999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам