1 / 11
Vikendica vila vo suitlak
35.000 €
03.07.2022 18:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

2000 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

Suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta koliba so lojze i ovostarnk vkupna povrsina od 2000m2 legalizirana odma do pat so struja i voda kompletno sredena kako odnadvor taka i odvnatre
Zagradena naokolu so podrum oluci,sprat, terasa garaza senkarnik vistinsko mesto za odmor, rekreacija i relaksacija..
Legalizirana so cist imoten list i kompletna dokumentacija..
Prevod za eden saat..

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vikendica
Потврден огласувач
078
525
752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам