1 / 8
Music Bluetooth Bulb Muzicka-- LED --disko Sijalica
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.07.2022 17:19

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Лед сијалица во 16 бои + блутут звучник од 3W со прекрасен квалитет на звук
Екстра силен и квалитетен звук

Уживајте во прекрасниот амбиент од 16 бои,додека ги слушате вашите омилени хитови

Се пушта блутутот на телефонот се поврзува со сијалицата и се пушта вашиот омилен хит

-12W (Белата боја заменува 80W)+3W Hi-Fi звучник со многу добар квалитет и доволно силен звук
-Стандарден приклучок e27 работи на 100-240V /50-60hz
-Bluetooth верзија 3.0 со домет дo 10 метри од уредот со bluetooth до сијалицата која е компатибилна со сите мобилни телефони лаптопи таблети итн.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава / Можна е замена од:

$$$...GORAN.....$$$
Потврден огласувач
078678755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам