1 / 7
masinsko vodeno cistenje na kanalizacija
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2022 15:04

Скопје Центар / Скопје

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektiranje i izvedba na vodovod,kanalizacija i sanitarija cistenje na
076270812

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Се продава од:

riste
9 ti maj 24
Потврден огласувач
076270812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам