1 / 12
Amerikanski Gril
7.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 10:50

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam Skari na kjumur Amerikanski Gril po Naracka
FB Skari za vo Dvor

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Се продава од:

Marjan ili Mario
Потврден огласувач
070226955 i 078347677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам